Usługi Transportowo
-Dźwigowe
Stanisław Tomczyk
02-697 Warszawa
Rzymowskiego 47/87
Tel. 602 218 381
Tel. 608 597 127
Tel/fax 22 737 17 74

Transport ciężarowy z HDS - Usługi transportowe Warszawa

tyur

Ciągnik siodłowy DAF z naczepą
Skrzynia ładunkowa:
Długość: 13,60 metrów
Szerokość: 2,5 metra
Nośność naczepy: 24 ton


tyur

Samochód ciężarowy Mercedes Actros HDS Atlas 159
Udźwig: 6,9 t
Długość wysięgnika:12m + 4 m
Udźwig max na 12 m-1100 kg.
Ładowność samochodu: 12,5 tony
Dł. skrzyni: 6,45mx2,50m
Napęd: 6x2
Możliwość doczepienia przyczepy
o ładowności 12 ton

Połączenie usług wynajmu dźwigów i żurawi z transportem specjalistycznym pozwala nam na świadczenie kompleksowych usług związanych z montażem i rozbiórkami. Stanowimy znakomite wsparcie dla profesjonalnych ekip budowlanych.

Jesteśmy nie tylko bardzo doświadczeni, jeśli chodzi o usługi transportowe – Warszawa jest nam doskonale znana, dlatego doskonale radzimy sobie z realizacją zleceń na terenie stolicy i okolic. Posiadamy odpowiedni sprzęt, by przewozić również wielkogabarytowe elementy o znacznej długości.

Usługi transportowe w Warszawie świadczymy w bardzo szerokim zakresie. Posiadamy kadrę doświadczonych kierowców, którzy szybko i bezpiecznie przewiozą ładunek. Możliwy jest również załadunek oraz rozładunek towarów, dzięki wykorzystaniu samochodów ciężarowych z HDS. W przypadku większych ładunków, zwłaszcza elementów konstrukcyjnych znacznej długości, transport realizujemy przy użyciu ciągnika siodłowego z naczepą.Transport ciężarowy

W naszym taborze samochodowym posiadamy samochody ciężarowe do przewozu zróżnicowanych ładunków. Transport ciężarowy w Warszawie realizujemy przede wszystkim przy pomocy ciągnika siodłowego DAF z naczepą o długości 13.60 metra i szerokości 2.50 metra. Nośność naczepy to aż 24 tony, dzięki czemu mogą być na niej przewożone nawet bardzo ciężkie elementy konstrukcyjne, w tym dźwigary żelbetowe czy też stalowe elementy konstrukcyjne. Możemy zatem obsługiwać place budowy w przypadku obiektów wielkopowierzchniowych, w tym również przemysłowych.

Gwarantujemy niezawodność naszych samochodów. Proponujemy transport ciężarowy - Warszawa oraz okolice to region przez nas obsługiwany, a warunki zawsze ustalamy indywidualnie. W przypadku zainteresowania naszymi usługami, jak transport ciężarowy w Warszawie czy też wynajem dźwigów – wystarczy wypełnić i przesłać odpowiedni druk zamówienia.

Transport HDS

W ramach naszej działalności oferujemy również przewóz ładunków o mniejszym ciężarze, wraz z ich załadunkiem oraz rozładunkiem. Transport HDS w Warszawie realizujemy przy użyciu samochodu ciężarowego Mercedes z HDS. Jesteśmy w stanie przewozić ładunki o ciężarze do 6.9 tony, a dzięki długiemu wysięgnikowi (łącznie 16 m) i sięgającemu 12.5 tony udźwigowi hydraulicznego dźwigu samochodowego możemy szybko i bezpiecznie przeprowadzić załadunek i rozładunek. Skrzynia o wymiarach 6.45 m na 2.50 m pozwala natomiast na przewożenie także ładunków od znacznych gabarytach. W przypadku, kiedy sam samochód ciężarowy nie wystarczy na szybki transport HDS w Warszawie, możemy dodatkowo wykorzystać doczepianą przyczepę o ładowności 12 ton.

Zamówienia usługi na transport HDS w Warszawie i okolicach przyjmujemy drogą telefoniczną, a także poprzez formularze – w formie elektronicznej, drogą mailową. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z firmą.